کابل، جنایتی دیگر از اسلامیون
کابل، جنایتی دیگر از اسلامیون

در کابل و تهران اسلام خون می ریزد. امروز اوائل صبح یک مرکز آموزشی پیش کنکور بنام کاج در غرب کابل مورد حمله انتخاری قرار گرفت که طی آن به روایت اخبار رسمی ٣٦جوان دختر و پسر کشته شدند و بیش از ٥٨ نفر زخمی شدند. اخبار دوستان مطلع از افغانستان آمار کشته شدگان اعلام شده را دروغ و میزان تلفات را بسیار بالاتر میدانند.

تروریسم یک رکن اساسی اسلام سیاسی است. آدمکشی حرفه و کار اینهاست. امیدوار باشیم که با سرنگونی دژ ارتجاع اسلامی در ایران نوبت یک به یک حکومتهای اسلامی در افغانستان و منطقه برسد و مردم این کشورها بتوانند نفس راحتی بکشند. تروریسم کور علیه مردم بیدفاع همواره از جانب طبقه کارگر و سوسیالیست ها و مردم آزادیخواه محکوم و مطرود بوده است. برای پایان دادن به تروریسم باید حکومتهای اسلامی و این نیروهای آدمکش را جارو کرد.

ما با بازماندگان این فاجعه تروریستی همدردی می کنیم. اینروزها در ایران و افغانستان جوانان و مردم سیویل مورد تهاجم و ترور و شکنجه و قتل این وحوش اسلامی هستند. با پیشروی و پیروزی در ایران بدون تردید مردم افغانستان نیز با جریانات اسلامی تعیین تکلیف خواهند کرد. مرگ بر طالبان چه در کابل چه تهران.

فیس‌بوک
تویتر
لینکد‌این
تلگرام
واتس‌اپ